Waterdrop

w a t e r d r o p     je skutočná chuť prírodného ovocia a bylín, ktoré obohacujú ten najlepší nápoj na svete, a to čistú vodu.

Vo waterdrop sú tie najlepšie ingrediencie z celého sveta. Používa sa v nich skutočné ovocie a bylinné výťažky aby následne z vody vznikol omladzujúci lahodný nápoj bez cukru.

Piť denne minimálne dva litre je rovnako dôležité ako dýchať vzduch. Správna hydratácia nám zvyšuje pozornosť a zároveň dodáva energiu, takže piť viac vody je to najlepšie čo môžeme pre seba urobiť. Prečo teda neurobiť z hydratácie chutnú zábavu.

Mágia sa začína po žatve. Voda je šetrne odstránená z ovocia, a rastliny sú sušené priamo na mieste tak, aby si suroviny zachovali svoju čerstvosť. Táto technika kondenzuje esenciu do čistého prášku a zároveň zachováva plnú arómu. Keďže microdrink neobsahuje konzervačné látky, výťažky sú citlivé na vzduch a aby bola zaistená výsledná čerstvosť, každá kocka je utesnená tenkou membránou.

A teraz začína veľký okamih. Sledujte ako sa Vaša kocka krúti, padá a pritom dodáva nápoju jedinečnú príchuť. Je to tanec ako žiadny iný. Netrepať, nemiešať, jednoducho piť. Každý waterdrop je iný. Príchute od sladkých po bylinné. Málo, alebo veľa vody, perlivej či neperlivej, je to len a len na Vás. Vychutnať si môžete studený či teplý drink. Waterdrop aj u nás v predaji.