Klasická a relaxačná masáž

Klasická masáž

Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží. Je to súbor hmatov, ktoré masér aplikuje na tele klienta.Masér stimuluje kožu, podkožie a najmä svaly pričom dochádza k prekrveniu pokožky, uvoľneniu svalov a odbúraniu napätia, ktoré spôsobujú zatvrdliny vo svaloch.

Zatvrdliny na chrbte (odborne nazývané aj myogelózy) častokrát spôsobujú bolesti nielen v ich mieste výskytu. Myogelózy sa pohybmi tela môžu presúvať a tým môžu dráždiť nervy a ich dráhy jednotlivých častí tela čo spôsobuje bolesť. Pravidelnými masážami Vám myogelózy nebudú robiť problémy, avšak počas masáže sú tieto postihnuté miesta citlivé a častokrát bolestivé. Po masáži sa účinky uvoľnenia dostavia. Klasická masáž tiež veľmi dobre pôsobí proti únave a stresu, ktorý denno denne pôsobí na každého z nás. Tento druh masáže je príjemný a patrí k efektívnym druhom masáží.

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž prináša uvoľnenie a podporuje naše zdravie. Pozostáva zo systematického hladenia, hnietenia a tlaku na mäkké tkanivo celého tela. Cieľom je vyvolať stav celkovej relaxácie, hĺbkové uvoľnenie a odstrániť vysilenosť a svalové napätie.

Lieči stres a citové traumy. Ruky maséra sa pohybujú plynule po celom tele masírovaného a dochádza tak k účinku liečivej energie dotyku. Prírodné oleje zaručujú hebkosť pokožky a ich príjemná vôňa povzbudzuje zmysly. Peeling spolu s jemnou masážou Vám prekrví a prečistí pokožku a Vy sa budete cítiť ako znovuzrodení. Masáž pôsobí upokojujúco a zmyselne. Je veľmi príjemná a vhodná proti únave.

Relaxačná aromatická masáž horúcim olejom

Relaxačná aromatická masáž horúcim olejom zmierňuje stres, uvoľňuje svaly a stimuluje krvný obeh. S použitím teplého aromatického prírodného oleja hydratujeme pokožku a upokojujeme Vašu myseľ. Horúca olejová masáž sa považuje za najlepší spôsob obnovenia rovnováhy, úplného uvoľnenia tela a na celkovú regeneráciu organizmu aj po energetickej stránke. Masáž takýmto olejom je intenzívnejšia, svaly sa ľahšie a rýchlejšie uvoľňujú a dotykom teplého oleja nastáva príjemný pocit. Potláčame tak negatívne emócie. Táto celotelová relaxačná a uvoľňujúca masáž je veľmi dobrým spôsobom relaxácie.

Nie je to silová masáž, jemnými hmatmi sa masíruje komplet celé telo. Masážou prispievame k celkovému uvoľneniu tela, zlepšujeme funkčnosť pohybového aparátu, lymfatického systému, odstraňujeme stres a únavu, dochádza k celkovému prehriatiu a prekrveniu organizmu. Touto formou relaxácie posilňujeme svalstvo, šľachy, kĺby a je vhodná v každom ročnom období.

Luxusná relaxačná masáž zlatým olejom

Luxusná relaxačná masáž zlatým olejom – Zlato nikdy neprestane mať svoju hodnotu. Jeho sila nie je len v elegancii a kráse, ale omnoho podstatnejšie sú jeho liečivé a skrášľovacie účinky, ktoré poznali už starí Egypťania a Číňania. Zlato údajne stojí aj za tajomstvom krásy kráľovnej Kleopatry. Prakticky neexistuje neduh, ktorý by tento žltý kov nevyriešil. Má pozitívny vplyv na psychiku človeka, pomáha pri zmierňovaní napätia a podporuje tvorivosť. Čínski cisári si v minulosti pravidelne obkladali tvár zlatými plátkami, aby nemali vrásky a ich pleť zostala vláčna, čistá a jemná. Dnes je zlato bežnou súčasťou mnohých luxusných kozmetických prípravkov a možno ho pridať i do kúpeľa.

Jeho účinky na pleť sú až magické. Najširšie spektrum využitia má zlato v medicíne a to od dezinfekčných účinkov, cez liečbu porúch zraku, srdcovo-cievnych chorôb či artritídy. Najnovšie sa využíva aj v chirurgii či genetike a vo forme koloidného zlata aj na liečbu závislostí či pri zmiernení depresií. Vďaka kombinácií 24-karátového zlata, prírodných olejov a masáže ostane vaša pokožka hodvábne jemná a omladená. Aby liečivé účinky zlata po luxusnej relaxačnej masáži zlatým olejom prenikli do pokožky čo najhlbšie, nasleduje hrejivý zábal. Doprajte si aj Vy 24-karátový prepych v podobe masáže a nechajte sa rozmaznávať ako Kleopatra.