Erosino

EROSINO SÚ OVERENÉ BYLINKY V MODERNOM VÝŽIVOVOM DOPLNKU PRE NEHO A PRE ŇU

V prírodnom afrodiziaku sú namiešané generáciami overené účinné bylinky v takom pomere, aby tento výživový doplnok bol maximálne účinný a bezpečný. Takmer okamžite po užití začína telo mimoriadne intenzívne reagovať na podnety 🙂

 

Krpčiarka šípolistá upokojuje napäté nervy a pomáha prekonať psychicky a fyzicky náročné obdobia, podporuje tvorbu červených krviniek a prekrvenie mozgu, posilňuje imunitný systém, zmierňuje svalovú bolesť a zlepšuje prekrvenie dolných končatín.

Kotvičník zemný zvyšuje obranyschopnosť organizmu, podporuje funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňuje a omladzuje organizmus. Má široké spektrum pozitívnych účinkov aj v oblasti športu a fyzickej aktivity. Je to ideálny doplnok na zvýšenie telesného výkonu, pomáha zvyšovať silu a vytrvalosť a zlepšuje regeneráciu svalovej hmoty.

Ginko dvojlaločné napomáha prekrveniu mozgu a periférnych oblastí, čím dochádza aj k lepšiemu prekrveniu pohlavnej sústavy a zlepšuje pamäť.

Všehoj ázijský patrí medzi najznámejšie liečivé rastliny na svete s množstvom pozitívnych účinkov na zdravie človeka. Stimuluje centrálny nervový systém, podporuje kardiovaskulárny systém, zlepšuje funkčnosť pohlavnej sústavy a pomáha  pri zlepšení plodnosti u mužov. Ženšen stimuluje hormóny.

Klinčekovec voňavý je silným prírodným afrodiziakom a je známy pre schopnosť zastaviť bolesť zubov, dokáže stimulovať nervový systém, posilňuje organizmus a dodáva energiu, pomáha pri nervovom vyčerpaní a navodzuje relax, a je jedným z najsilnejších antioxidantov.

 Bedrovník anízový zvyšuje chuť na sex, je účinný proti migréne, podporuje imunitu a pomáha pri zápaloch dýchacích ciest, odstraňuje baktérie z tela, pôsobí proti vytváraniu plesní a pomáha pri ženských problémoch.

 Škorica podporuje spaľovanie tukov, pôsobí protizápalovo a taktiež tlmí svalovú bolesť, dokáže povzbudiť imunitný systém.

 

Tieto bylinky a ďalšie účinné zložky sú namiešané vo vyváženom pomere, aby EROSINO pôsobilo uvoľňujúco, relaxačne a zároveň posilňovalo sexuálnu túžbu. EROSINO aj u nás v predaji.