Čajovňa

Pri jednom saunovom cykle môžete vypotiť až 0,5 litra vody s ktorou okrem toxínov odchádza aj soľ, vitamín C a iné minerálne látky. Preto je vhodné tekutiny dopĺňať a najlepšou možnosťou sú minerálne vody, alebo čaje. Čajov máme v ponuke veľké množstvo druhov a koľko druhov, toľko chutí. A nielen chutí, ale aj blahodarných a liečivých účinkov pre Váš organizmus.

Ako sa vyjadril istý dávny čínsky cisár, čaj je ” rosa nebies “. Pokropte aj Vy svoje vnútro takouto rosou a relaxujte v prostredí našej čajovne. V ponuke máme aj chladené pivá, vitamínové drinky, či 100 % ovocné šťavy. Ak máte chuť sa do niečoho zahryznúť, nie je problém, kúpiť si viete slané pochutiny, alebo skvelé proteínové kaše. Svoje zdravie si viete podporiť chutnými medmi, výživovým doplnkom – overenými bylinkami, alebo španielskym olivovým olejom.

V čajovni môžete oddychovať aj pri sledovaní televízie, máte možnosť využiť FREE WIFI ZÓNU La Vita, alebo sa odreagujete čítaním rôznych druhov časopisov, ktoré sú Vám k dispozícii zdarma. Pokiaľ máte chuť na čistú vodu, využiť môžete PITNÚ FONTÁNKU.