Čajovňa

Pri jednom saunovom cykle môžete vypotiť až 0,5 litra vody s ktorou okrem toxínov odchádza aj soľ, vitamín C a iné minerálne látky. Preto je vhodné tekutiny dopĺňať a najlepšou možnosťou sú minerálne vody, alebo čaje. Čajov máme v ponuke veľké množstvo druhov a koľko druhov, toľko chutí. A nielen chutí, ale aj blahodárnych a liečivých účinkov pre Váš organizmus.

Ako sa vyjadril istý dávny čínsky cisár, čaj je ” rosa nebies “. Pokropte aj Vy svoje vnútro takouto rosou a relaxujte v prostredí našej čajovne. V ponuke máme aj chladené pivá, vitamínové drinky, 100 % ovocné šťavy, alebo osviežujúcu Limonádu La Vita. Ak máte chuť sa do niečoho zahryznúť, nie je problém, kúpiť si viete slané pochutiny, alebo zdravé proteínové kaše. Svoje zdravie si viete podporiť svetovými medmi či slovenským medom, výživovým doplnkom – overenými bylinkami, alebo španielskym olivovým olejom.

V čajovni môžete oddychovať aj pri sledovaní televízie, máte možnosť využiť FREE WIFI ZÓNU La Vita, alebo sa odreagujete čítaním rôznych druhov časopisov, ktoré sú Vám k dispozícii zdarma. Pokiaľ máte chuť na čistú vodu, využiť môžete PITNÚ FONTÁNKU.