Čajovňa

Pri jednom saunovom cykle môžete vypotiť až pol litra vody s ktorou okrem toxínov odchádza aj soľ, vitamín C a iné minerálne látky. Preto je vhodné tekutiny dopĺňať a najlepšou možnosťou sú minerálne vody, alebo čaje. Čajov máme v ponuke veľké množstvo druhov a koľko druhov, toľko chutí a zároveň aj liečivých účinkov pre Váš organizmus.

Ako sa vyjadril istý dávny čínsky cisár, čaj je “ rosa nebies „. Pokropte aj Vy svoje vnútro takouto rosou a relaxujte v prostredí našej čajovne. V ponuke máme aj chladené pivá, prosecco, vitamínové a energy drinky, alebo 100 % ovocné šťavy. Ak máte chuť sa do niečoho zahryznúť, nie je problém, kúpiť si viete slané, ale aj sladké pochutiny. Svoje zdravie si viete podporiť výživovým doplnkom – overenými bylinkami či shotom.

V čajovni môžete oddychovať aj pri sledovaní televízie, máte možnosť využiť FREE WIFI ZÓNU La Vita, alebo sa odreagujte čítaním rôznych druhov časopisov, ktoré sú Vám k dispozícii zdarma. Pokiaľ máte chuť na dúšok čistej vody, využiť viete PITNÚ FONTÁNKU.