Balijská masáž

Zažite Bali, zažite masáž z ostrova vzdialeného niekoľko tisíc kilometrov. Doprajte si príjemnú procedúru, ktorá prospeje Vašim svalom a upokojí myseľ. Doprajete si kúpeľ nôh, pretiahnete si telo a zažijete exotickú masáž, ktorá Vás prebudí k životu.

Ostrov Bali a celá Indonézia je veľmi pestrou oblasťou plnou farieb, exotických kvetín a vôní. Vďaka používaniu dlhých a plynulých hmatov so zameraním na akupresúrne body je masáž veľmi príjemná a dokáže navodiť pocit absolútneho uvoľnenia a relaxácie. Relaxácia a uvoľnenie stuhnutého svalstva Vás naštartujú a zbavia nepríjemných zdravotných problémov.

Akékoľvek použitie vody na koži má reflexné účinky na cievy v našom tele. Kúpeľ nôh pôsobí nielen na nohy, ale aj na celý náš organizmus. Keď ponoríme nohy do horúcej vody, tá privedie do nôh krv aj zo vzdialených častí organizmu. V prípade, že máme niekde v tele zápal, alebo infekciu, postihnuté miesto sa prekrví. Horúca voda dokáže uľaviť zapálenému miestu tým, že odvedie prebytočnú krv do nôh. Naopak, z miest, ktoré sú neprekrvené, horúca voda neodčerpá krv a preto si kúpeľ nôh môžete dopriať aj v prípadoch, že Vás bolí hlava, alebo ste prechladení…

Počas masáže dochádza aj k dôkladnému preťahovaniu tela, ktoré pôsobí pozitívne na tok energie v tele a uvoľňuje napätie vo svaloch a šľachách. Takéto cvičenie je účinné aj pri migrénach. Aromaterapiou presvetlíme Vaše vnútro a uvoľníme napätie. Samotná masáž začína zahrievacími hmatmi cez sarong. Vďaka tomu sa pokožka krásne prekrví a prehreje. Pri masáži sa dostane starostlivosť dolným končatinám, chrbtu a šiji, horným končatinám, dekoltu, tvári a hlave. Vďaka kombinácii akupresúry, reflexológie a aromaterapie bude Vaše telo nádherne uvoľnené. Vďaka naťahovacím hmatom sa uvoľnia stuhnuté miesta na chrbte, okolo chrbtice a v oblasti šije. Jemné hmaty na dekolte, tvári a hlave stimulujú pokožku a prekrvujú hlavu. Rozmasírované chodidlá, prsty na nohách, dlane a prsty na rukách podporujú správnu činnosť vnútorných orgánov Vášho tela.