ZDRAVÝ OBCHODÍK

OXY

Kyslík a voda sú základné zlúčeniny prírody. Ich rovnováha určuje životnú vitalitu. Získať vodu s vyšším obsahom kyslíka znamená získať vyššiu kvalitu života pre človeka.

OXY voda je balená v plechovke, ošetrenej potravinárskym lakom, vypáleným na 240 stupňov Celzia. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky. Oxywater - minerálna voda, nenahrádza pitný režim a preto stačí jedna plechovka denne. „Kohútiková“ voda má obsah kyslíka 7 - 9 mg/l a OXY až 90 mg/l.

Vďaka prirodzenej antiseptickosti takto koncentrovaného kyslíka môžete pocítiť prirodzenú energiu (12 x viac O2 ako v pitnej vode), prílev koncentrácie (vhodné pri šoférovaní), ľahkosť v žalúdku, pocit čistých hlasiviek a hladkých zubov, zvýšenú výkonnosť pri športe. Oxywater s nulovým cukrom, nulovým sladidlom, nulovým kofeínom, nulovým taurínom a bez konzervantov s vysoko koncentrovaným O2 má protizápalový účinok, podporuje mozgovú činnosť a pomáha pleti aby vyzerala mladšie :-)

JAVA

JAVA je stredne mineralizovaná prírodná voda s celkovým zložením minerálov 1050mg/l. Je získavaná priamo z podzemného zdroja v hĺbke 124m. Prírodná čistota JAVY spočíva v jej vlastnostiach, ktoré nie sú ovplyvňované procesom stáčania ani ďalším spracovaním. JAVA alkalická minerálna voda nie je nasýtená CO2. Smäd síce uhasíme rýchlejšie sódou než vodou, ale ide len o dočasný pocit. V žalúdku spôsobuje CO2 zvýšené napätie a zrýchľuje peristaltiku čriev. Z pohľadu obličiek pôsobí CO2 ako spúšťač rýchlejšieho vylučovania vody a minerálnych látok, ktoré sú pre telo prospešné. Preto je JAVA ideálna na denný pitný režim. Tajomstvo JAVY je skryté v ozdravných účinkoch pre ľudské telo. Zvýšené pH výrazne zabraňuje prekysleniu organizmu. Voda JAVA má negatívny oxidačný potenciál, a preto pôsobí ako antioxidant. Účinne neutralizuje a blokuje škodlivé voľné radikály. JAVA je zásaditá voda s vysokým pH až 9,2. Jej pitím sa kyseliny v tele dostávajú opäť do rovnováhy. Dokáže v tele neutralizovať kyslosť spôsobenú znečisteným ovzduším, stresom, zlými stravovacími návykmi. Vyššie pH znižuje spotrebu tukov a cholesterolu, ktoré slúžia k ochrane organizmu pred škodlivými kyselinami. Priamo ovplyvňuje našu pohodu, vitalitu a zdravie. Preto je prírodná alkalická voda čoraz vzácnejším produktom. JAVA má záporný oxidačno - redukčný potenciál (-137 mV), čo znamená, že má redukujúce vlastnosti a správa sa ako antioxidant. Zachytáva škodlivé voľné radikály, ktoré v tele vznikajú ako vedľajšie produkty metabolizmu.

OXY water 0,25 l   1,70 €/ks   /   JAVA minerálna voda 0,5 l   1,50 €/kssauny, masaze, zabaly
  • CADHOC - darčekový kupón
  • Chèque Mèdical - zdravotný kupón
  • doxx
  • benefitplus
  • edenred
  • edenred
tien