ZDRAVÝ OBCHODÍK

EXTRA VIRGIN OLIVE OIL PRIORDEI

Katalánska oblasť Priorat je domovom olejov nezameniteľnej chuti, ktoré vedú celosvetové rebríčky kvality. Doprajte si aj Vy nevšedný zážitok a preto ovoňajte a ochutnajte extra panenský olivový olej vyrobený srdcom.

Grand Coupage range – čistý olivový olej 250 ml

PRIORDEI Grand Coupage sa vyrába  výberom najlepších olejov, ktoré každý rok vyberajú degustátori  olivového oleja, a konečný výsledok je výnimočná zmes odrôd olív Arbequina, ktoré pochádzajú z Katalánska a ostatných odrôd, rastúcich v tom istom regióne. Všetky boli lisované za studena, bez použitia odstrediviek.

Grand Coupage range – ochutený bazalkový olej 250 ml

PRIORDEI Grand Coupage bazalka je plnený extra panenským olejovým olejom a doplnený prírodnou, suchou a dehydratovanou bazalkou zo stredomorských polí. Odporúčame jeho použitie s pečenými rybami, omeletou, pestovou omáčkou či paradajkovými šalátmi.

Grand Coupage range – ochutený čili olej 250 ml

PRIORDEI Grand Coupage chilli sa vyrába z prírodných, suchých a dehydratovaných paprík chilli z Katalánska. Len trošku oleja pridajte na pizzu, alebo cestoviny a táto pikantná chuť vynikne.

Grand Coupage range – ochutený oregánový olej 250 ml

PRIORDEI Grand Coupage oregáno sa vyrába z prírodného, ​​suchého a dehydratovaného oregánu od firmy Priorat. Je to vynikajúci korenený olej vhodný na cestoviny, mäso, grilované ryby, paradajkové šaláty, alebo na akékoľvek ďalšie stredomorské špeciality.

čistý olivový olej   4,20 €/ks   /   ochutený olivový olej   7,50 €/ks


sauny, masaze, zabaly
  • CADHOC - darčekový kupón
  • Chèque Mèdical - zdravotný kupón
  • doxx
  • benefitplus
  • edenred
  • edenred
tien