ZDRAVÝ OBCHODÍK

ZDRAVÉ PROTEÍNOVÉ KAŠE – beneFIT KAŠE

beneFIT kaša maková

Maková kaša je unikátna vďaka špecifickému spojeniu voňavej sladkej vanilky, maku a kyslastých brusníc. Mak je bohatý na minerály, najmä vápnik, až 12 násobne viac ako kravské mlieko. Tiež obsahuje železo, zinok, fosfor, horčík, draslík a mangán. Je zdrojom zdravých tukov a vitamínov. Sušené brusnice sú zdrojom vápnika, vitamínu C, ktorý pôsobí ako antioxidant a posilňuje imunitu. Obsahujú kyselinu listovú a blahodarne pôsobia na močové cesty a problémy s prostatou.

80 g

beneFIT kaša kokosová

Kokosová kaša je ako stvorená pre milovníkov kokosu. Krásnou arómou, mandľami a kokosovými lupienkami pripomína Rafaello. Je špecifická vysokým obsahom vlákniny a to až 13g v jednej porcii, čo tvorí približne 40% odporúčanej dennej dávky. Spája v sebe oba druhy vlákniny - rozpustnú vlákninu (inulín z čakanky, ovsené otruby) a nerozpustnú (pšeničné otruby). Vláknina blahodarne pôsobí na naše trávenie a mikroflóru čriev, pomáha pri chudnutí, znižuje riziko cukrovky a vysokého cholesterolu.

90 g

beneFIT kaša jablkovo-škoricová

Táto kaša pripomína vôňou tú pravú jablkovú štrúdľu. Spojenie škorice, chrumkavých jabĺk a vlašských orechov je úplne ako od babičky. V kaši je pravá cejlonská škorica. Jej účinky sú známe pri chudnutí, reguluje hladinu cukru v krvi a cholesterolu. Má antioxidačné, antibakteriálne a fungicídne účinky. Sušené jabĺčka posilňujú našu imunitu. Obsahujú vzácnu vlákninu pektín, ktorý pôsobí ako prebiotikum v tráviacom trakte. Zlepšujú funkciu žlčníka, znižujú riziko diabetu druhého stupňa. V neposlednom rade vlašské orechy sú veľmi bohaté na omega-3 mastné kyseliny, antioxidanty a chránia náš kardiovaskulárny systém. Sú zdrojom vitamínov E a A, minerálov zinku, draslíka, železa a horčíka.

75 g

beneFIT kaša jahodová

Spojenie sviežej chuti lyofilizovaných jahôd a chrumkavých kúskov kokosových lupienkov. Lyofilizované ovocie je ovocie sušené mrazom. Takéto plody sú bez konzervantov, cukru a akýchkoľvek aditív. Nestrácajú vitamíny a antioxidanty a chutia ako čerstvé. Jahody pomáhajú pri detoxikácií čriev, posilňujú imunitu a podporujú krvotvorbu.

70 g

beneFIT kaša čokoládová

Pri pôžitku, ktorý si dopraješ pri tejto kaši, neuveríš, že stále ješ zdravo. Je to proste kašička, ktorú si zamiluješ tak ako každý. Bez ohľadu na to, či si najväčší milovník čokolády na svete, alebo nie. Čaká ťa dokonale vyladená chuť kakaa s chrumkavými kúskami banánov. Na vrch kaše si ešte nalámeš pravú kvalitnú čokoládu, ktorá je súčasťou balenia. V kaši samozrejme nájdeš pravé kakao, tzv. potravinu Bohov, ktorú radíme medzi superpotraviny pre mnohé blahodarné látky. Obsahuje široké spektrum vitamínov a minerálov, antioxidantov a esenciálnych aminokyselín. Slúži tiež ako primárny zdroj horčíka.

90 g

2,40 €/ks      11,00 €/5 ks


sauny, masaze, zabaly
  • CADHOC - darčekový kupón
  • Chèque Mèdical - zdravotný kupón
  • doxx
  • benefitplus
  • edenred
  • edenred
tien